• (098) 158-80-88
 • (044) 362-50-37

укр

 • укр
 • рос
 • 0
 • Кошик порожній
Фільтр
від: до:

(43) Starmix

(43) Німеччина

(41) Без спеціальних пропозицій

(1) Розпродаж

(1) Товар тижня

Промислові пилососи Starmix

Всього: 43
 • Промисловий пилосос Starmix ISC ARDL-1625 EW
  Промисловий пилосос Starmix ISC ARDL-1625 EW
  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

  Пилосос Starmix ISC ARDL-1625 EW - це потужний і надійний пилосос для безперервного інтенсивного використання в будівництві, промисловості, цехах, майстернях.
 • Промисловий пилосос Starmix IS ARH 1250 EW
  Промисловий пилосос Starmix IS ARH 1250 EW
  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

  Спеціальний пилосос для пилу класу H. Ступінь утримання пилу хв. 99.99% відповідно до BGIA клас пилу H. Нова система під'єднання фільтра - мішка дозволяє використовувати пристрій в якості звичайного промислового/професійного пилососа з мішками або без них.
 • Промисловий пилосос Starmix IS ARM 1250 EW
  Промисловий пилосос Starmix IS ARM 1250 EW
  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

  Спеціальний пилосос для пилу класу М. Ступінь утримання пилу хв. 99,99% відповідно до BGIA клас пилу М. Нова система під'єднання фільтра - мішка дозволяє використовувати пристрій в якості звичайного промислового / професійного пилососа з мішками або без них.
 • Промисловий пилосос Starmix IS ARD 1250 EWS
  Промисловий пилосос Starmix IS ARD 1250 EWS
  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

  Для збору важких видів пилу (гіпсова, азбестова, бетонна і т.д.) сухого сміття (залізна стружка, тирса, дрібні камені і т.д.), працює з електроінструментом, є можливість збору рідини.
 • Промисловий пилосос Starmix IS ARD-1225 EW
  Промисловий пилосос Starmix IS ARD-1225 EW
  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

  Пилосос Starmix IS ARD-1225 EW промислового призначення. Призначений для роботи з електроінструментом, збору важкої пилу і рідин.
 • Промисловий пилосос Starmix IS ARD 1450 EWS
  Промисловий пилосос Starmix IS ARD 1450 EWS
  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

  Ударостійкий антистатичний корпус. Розетка для підключення інструмента з автоматичною системою включення і виключення. Автоматичний вібратор з імпульсною електромагнітної системою самоочищення фільтра.

Будівельні пилососи Starmix Україна спроектовані для тривалого використання в тяжких умовах роботи. Промислові пилососи відрізняються високою надійністю, великим об'ємом баків і високою потужністю всмоктування. На сьогоднішній день «Starmix» став символом надійності і якості для своїх клієнтів, а застосування сучасних технологій і ручна збірка продукції ще раз підкреслює головну концепцію «Зроблено в Німеччині».

Будівельні пилососи призначені для прибирання сухого сміття, пилу і збору рідини, ідеальні при роботі з електроприладами. Експертні тести показали, що якість збірки бруду і пилу пилососами «Starmix» дає дуже високі показники, а чистота повітря після прибирання бездоганна. Тому цілий ряд всесвітньо відомих компаній замовляють виготовлення пилососів у компанії «ELECTROSTAR» ..

наверх